+90 (216) 510 25 00
İDOSB Mah. Vakum Cad. No :22 C12 Tuzla / İstanbul

Hakkımızda

Profesyonel ve ticaret hayatlarımızdan kazandıklarımızı, yıllardır içimizde büyüyen bu ülke topraklarında üretim yatırımı yapma hayallerimizi gerçekleştirmek üzere 2017 yılında Erkut Endüstriyel A.Ş.’ni kurduk.

Bu yolculuğa en iyi güvenlik eldivenlerini üretme fikri ile başlayarak, Activehand markalı eldivenlerimizin üretimi için ülkemizdeki ilk poliüretan hattını 6 ayda inşa etmekten onur duyduk.

Yurt içinde bulunan büyük sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını düşünerek teknik eldivenler üzerine yoğunlaştık. Activehand iş güvenliği eldivenlerini üretmeye başlar başlamaz, ürün yelpazemize kesilmeye dirençli eldivenleri ekledik ve ürünlerimizi poliüretan kaplama, nitril kaplama ve köpük nitril kaplama ile çeşitlendirdik.

Ürünlerimizde yüksek kaliteyi sağlamak için en iyi tedarikçilerden en iyi hammaddeleri satın alıyoruz. AR-GE departmanımız müşterilerimize en iyi konforu ve güvenliği sağlamak için sürekli çalışıyor.

Fabrikamız her yıl üretim kapasitemizi arttırmak amacıyla 7 gün 24 saat çalışmakta ve tüm dünyadaki müşterilerimize mümkün olan en hızlı teslimatı sağlamaktadır.